Moje Designy

Niedawno zaczęłam tworzyć designy produktów na RedBubble i nie mogę przestać 😄 Sprawia mi to ogromną przyjemność oraz rozbudza we mnie kolejne pomysły na nowe projekty i fotografowanie świata wokół mnie z zupełnie innej perspektywy, w świeży i bardziej kreatywny sposób. 
W moim komputerze mam tysiące zdjęć, z których wiele w końcu doczeka się ujrzenia światła dziennego i z wielką chęcią się nimi z Wami podzielę. Niesamowite wydaje się to, że mogą one przywołać uśmiech na ustach wielu osób i wprowadzić nowe kolory i obrazy do Waszego życia. Nigdy wcześniej nie myślałam, że moje zdjęcia mogą tak fantastycznie wyglądać nadrukowane na wiele różnych produktów.

Zapraszam do odwiedzania i oglądania mojego portfolio!
Na moim profilu na RedBubble znajdziesz 72+ różnych produktów dla każdego zdjęcia, które w nim umieściłam. Są to m.in.: wydruki na płótnie, plakaty, wydruki zdjęć, kartki pocztowe, t-shirty, bluzy, sukienki, chusty, legginsy, torby na zakupy, poduszki, kubki (również podróżny), butelki na wodę, pościele, narzuty, zasłony prysznicowe, zegary, etui na laptopa, obudowy do telefonów, zeszyty, naklejki, a nawet skarpetki... I jeszcze kilka innych rzeczy - sam się przekonaj 😉.

Tematyka moich zdjęć wykorzystywanych w projektach jest i będzie bardzo różnorodna - na razie ze względu na porę roku i zbliżające się okazje jest więcej kwiatów... Później będzie jeszcze więcej zdjęć z samego Cypru, Polski,zdjęcia kotów, zdjęć natury, elementów architektury czy abstrakcji. Mam nadzieję, że będą się pojawiać również projekty z innymi moimi kreacjami.Jak poruszać się po Portfolio na RedBubble?


Dla kogoś, kto jest nowy na RedBubble, nie do końca oczywiste może wydawać się nawigacja na portalu, więc postanowiłam Wam trochę przybliżyć - jak najłatwiej się po nim poruszać?

Po wejściu do mojego portfolio widzicie po 1 przedmiocie (przykładowym) z danym zdjęciem. Żeby zobaczyć pozostałe produkty możemy wejść w produkt z wybranym designem i pod przykładowymi zdjęciami pojawi się napis "View this design on +72 products".
Po kliknięciu na ten napis zobaczymy całą kolekcję danego designu.
Można też przeglądać produkty - ja tak lubię najbardziej - po kategoriach grupowych W tym celu korzystamy z filtrów (na głównej stronie Mojego Portfolio - w kolumnie z lewej strony. Mamy tu kategorie - clothing, kids and babies cloths, phone cases itd...

Po wybraniu którejś z kategorii rozwija nam się lista i możemy wybrać podkategorię. Zwróć uwagę proszę, że jeśli w dalszym ciągu widzisz mieszankę produktów, to w danej podkategorii jest jeszcze podział na - Style - które możemy wybrać jeszcze niżej.

Dla Twojej wygody istnieją również kolekcje (Collection) - można w nich przeglądać tylko designy zbliżone do Twoich zainteresowań. Niektóre zdjęcia mogłyby znajdować się w wielu z nich, ale umieszczam tylko po jednym razie w którejś kategorii - np. wschód słońca sfotografowany na Cyprze mógłby trafić zarówno do "Wschodów słońca" jak i do kolekcji zdjęć z "Cypru" ale będzie się znajdował w tej uściślonej kolekcji "Wschodów i zachodów słońca".Jeżeli widziałeś gdzieś na moim blogu czy Instagramie moje zdjęcie, które chciałbyś mieć nadrukowane na którymś z produktów a nie możesz go znaleźć w portfolio to proszę napisz do mnie i zobaczymy co sie da zrobic 😉

Zastanawiasz się jaki prezent sprawić komuś z najbliższych albo jaką pamiątkę z Cypru zabrać? Może właśnie tutaj znajdziesz odpowiedź.


Mój Instagram